נערכים לפתיחת שנת הלימודים תשפ"א 

במעון ויצו ברזילי, אשקלון  

משתפת חגית אלקובי, מנהלת המעון

התחלתי לעבוד כמנהלת מעון ויצו הרצוג, בשדרות לפני קצת יותר משלוש שנים, ולפני חצי שנה התחלתי לנהל את מעון ויצו ברזילי, באשקלון. זכיתי לעבוד עם צוות מעולה.

לאחרונה נחשפנו דרך התקשורת לאירועים קשים על פגיעה והתעללות בפעוטות (לא במעונות ויצו) והקולות מהרשתות החברתיות הגיעו גם לפתחנו.

ראשית; התרגשתי כל כך וליבי התמלא גאווה לגלות שצוות המעון מתעלה ומתעלם מהמון תגובות, תחושות ורגשות שלילים שלפעמים מופנים לעברנו – מחנכות הגיל הרך. אני יודעת שבאמת יש בויצו צוות מנצח- וזאת לא קלישאה.

ושנית; עם כל הלחץ והעומס של השנה המאתגרת שחלפה, לקראת פתיחת שנת הלימודים אפשרנו להורים לדבר ולשוחח על הרגשות והפחדים העולים, קיימנו אסיפת הורים גם בזום במפגש מרחוק וגם בחצר המעון בהתאם לתקנות. שמחתי לפגוש הורים שהצביעו ברגליים, הגיעו, השתתפו והם לוקחים חלק פעיל וחשוב בחינוך ילדיהם.
המפגש עם ההורים היה מרגש. ההורים עודדו אותנו ונתנו לנו את ברכת הדרך שלהם על מנת שנוכל לצעוד יחד ולשלב כוחות לטובת אמון מלא ועשייה בריאה וכל זאת לטובת הילדים כמובן.

 

המעון נמצא בתוך בית החולים ברזילי באשקלון וממוקם במבנה ישן מאוד. בקיץ האחרון הצלחנו לשפץ במעון מקלחת אחת. אני מאמינה שיחד עם טלי פרץ, מנהלת האזור והמעורבות של מטה האגף לגיל הרך בויצו נצליח יחד לקדם את נושא התרומות לטובת שיפוץ נוסף במעון וכך שנוכל להמשיך ולנהל מעון מיטבי.

"לכל המתלהבות כמוני 😂 שחושבות שראש השנה זה היום...
ימי הערכות 2020 שמחים ושנה מוצלחת לכולנו,
שהקורונה תעלם והצוותים יהיו חזקות מתמיד❤
מאחלת לכל העובדות והמנהלות המעונות בויצו
יישר כוח ובהצלחה לכולנו בשנה הבאה❤
אוהבת❤
חגית אלקובי
מנהלת מעון ברזילי, אשקלון

יום הערכות במעון ברזילי, אשקלון לקראת פתיחת שנת הלימודים תשפ"א 

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp