מאיתור ועד שימור

ציור של מעגל אנשים

כלים למנהלת המעון לגיוס עובדות למעונות

מנהלת יקרה,

אין  עוררין על חשיבות ההשקעה בתקופת הגיל הרך, שהיא  חלון הזדמנויות להתפתחות עתידית של תינוקות ופעוטות מכל היבט. לפיכך,  חשיבותם של מעונות לגיל הרך, כשצוותיהם  מהווים גורם מפתח למתן טיפול איכותי, ברורה.

סוגיית כוח האדם במעונות, מאיתור וגיוס, דרך קליטה ופיתוח ועד לשימור, הינה האתגר הגדול של מעונות היום בישראל בעשור האחרון! 

איתור, גיוס, קליטה, הכשרה, שילוב ושימור של עובדות חדשות במעון מהווים מרכיבים מרכזיים,  מהותיים ומשמעותיים בניהולו השוטף של המעון. ואנו עסוקות בלי הרף במשימות ניהוליות אלה, שכן הן בעלות השפעה מצטברת על הפעילות במעון ועל איכות הטיפול והשירות בו.

מנהלת יקרה, הקמנו  עבורך אתר ייחודי – "מאיתור עד שימור", הכולל הצגה תמציתית של תורת ההפעלה האגפית בנושא, באמצעות "ארגז כלים" מקיף ומתעדכן.

באמצעות האתר תוכלי לקבל מענה לסוגיות שכיחות המלוות אותך בתחום האיתור, הגיוס והשימור של עובדות חדשות, בקלות ובמהירות. לרשותך גם דפי מידע, ערכות הדרכה, קישורים להעשרה ולהרחבה, כולל אפשרות להדפסתם. 

ולא פחות חשוב מכך – יחדנו באתר פרק שענינו זכויות העובדת והאפשרויות העומדות לרשותה!

כולנו – בכל התפקידים בארגון – אחראיות ומחוייבות למערכה הבלתי פוסקת של גיוס עובדות חדשות וקליטתן, תוך סיוע ותמיכה לכל מנהלת מעון.

אתר זה מכוון לשימושן של מנהלות באגף לגיל הרך בויצו העוסקות בגיוס וניהול עובדות. הכניסה אליו מתאפשרת עם סיסמא.

בברכת הצלחה