מעונות היום של ויצו

שנת הלימודים תש"פ, 2019/20

הורים יקרים,

אנו מודים לכם על בחירתכם ברשת מעונות היום של ויצו ומחכים לילדיכם בציפייה ובשמחה לקראת שנה של פעילות איכותית, מקדמת ומלאת אתגרים.

ההרשמה לשנת הלימודים הבאה – תש"פ 2019/20 – הסתיימה. ניתן כעת להירשם למעונות על בסיס מקום פנוי בלבד. כדי לבצע רישום, עליכם לפנות תחילה למנהלת המעון המבוקש ולוודא מולה כי יש מקומות פנויים בשכבת הגיל של ילדכם ולקבל את אישורה לרישום.

הורים המעוניינים להירשם לשנת הלימודים הנוכחית – תשע"ט 2018/19 – ההרשמה פתוחה אף היא על בסיס מקום פנוי בלבד.

כאן תמצאו את כל המידע על מעונות ויצו והליך הרישום.

אופן הרישום >
שכ"ל ודמי רישום >
רישום במעון עם ועדת קבלה >
הפיקוח במעון >
רשימת המעונות >
התפיסה החינוכית >
התזונה במעונות >
משפחת המעון >
מעונות בסביבת מקום העבודה >
חוגים וקייטנות קיץ >
שאלות נפוצות >
הגשת בקשה לדרגה >
משרד העבודה, הרווחה והשרותים החברתיים
לוח חופשות לשנת תש"פ >
לאתר משרד העבודה, הרווחה והשרותים החברתיים >
קול להורה >
קו ייעוץ חינם להורים לילדים בגיל הרך

אפשר לעזור? >

בכל שאלה / בעיה
הנוגעת לרישום למעונות
יש לפנות למנהלת המעון
אליו אתם מעוניינים להרשם
לוגו ויצו האגף לגיל הרך

© כל הזכויות שמורות לאגף לגיל הרך, ויצו, שדרות דוד המלך 38, 03-6923879

הורים יקרים,

אנו מודים לכם על בחירתכם ברשת מעונות היום של ויצו ומחכים לילדיכם בציפייה ובשמחה לקראת שנה של פעילות איכותית, מקדמת ומלאת אתגרים.

ההרשמה לשנת הלימודים הבאה – תש"פ 2019/20 – הסתיימה. ניתן כעת להירשם למעונות על בסיס מקום פנוי בלבד. כדי לבצע רישום, עליכם לפנות תחילה למנהלת המעון המבוקש ולוודא מולה כי יש מקומות פנויים בשכבת הגיל של ילדכם ולקבל את אישורה לרישום.

הורים המעוניינים להירשם לשנת הלימודים הנוכחית – תשע"ט 2018/19 – ההרשמה פתוחה אף היא על בסיס מקום פנוי בלבד.

כאן תמצאו את כל המידע על מעונות ויצו והליך הרישום.

© כל הזכויות שמורות לאגף לגיל הרך, ויצו, שדרות דוד המלך 38, 03-6923879

גלילה לראש העמוד

אופן הרישום

הרישום למעונות היום הינו באמצעות מערכת רישום אינטרנטית.

הליך מהיר ופשוט המאפשר לכם לבצע את הרישום מתחילתו ועד סופו באמצעות האינטרנט.

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע מפורט המסביר את התהליך, כולל הסברים על ועדות קבלה, מסמכים ודמי רישום, אנא קראו את המידע ומלאו את הפרטים בהתאם להנחיות.

מערכת הרישום מאפשרת להזין את כל המידע לצורך רישום ילד אחד או יותר, למעון אחד או יותר.

בכל שאלה הנוגעת לרישום או במידה ונתקלתם בבעיה בתהליך הרישום, יש לפנות למנהלת המעון.

בגמר הרישום הטופס שמולא על ידיכם והנספחים שאישרתם בתהליך יועברו למייל האישי שלכם (במידה ולא קיבלתם, אנא בדקו גם בתיקיית "דואר זבל"). את הטופס והנספחים עליכם להדפיס, למלא ולחתום עליהם על פי ההסבר המופיע במערכת הרישום ולבסוף להביאם למעון לטובת השלמת הליך הרישום בצירוף טופס הוראת קבע חתום על ידי הבנק (גם הוא יועבר אליכם למייל).

שימו לב: הורדת הנספחים וחתימה עליהם היא רק חלק מתהליך הרישום ואינה מחליפה את תהליך הרישום האינטרנטי המלא אליו אתם מגיעים באמצעות לחיצה על כפתור "הרשמה".

שכר לימוד

שכר הלימוד לרבות דרגות ההנחה נקבע על ידי משרד העבודה, רווחה ושירותים חברתיים, לאחר הגשת כל המסמכים הנלווים ועריכת מבחני הכנסה על ידי המשרד.

 • שכר הלימוד משולם באמצעות הוראת קבע.
 • שכר הלימוד הינו שנתי ומשולם ב-11 תשלומים, כל חודש מראש.
 • מעונות ייחודיים/תכניות מיוחדות/נוספות בתשלום נפרד.

לשאלות ותשובות בנושא שכר לימוד יש לפנות למנהלת המעון באזור מגוריכם.

דמי הרישום

דמי רישום ישולמו עבור כל מעון אליו אתם נרשמים במערכת הרישום האינטרנטית ויוחזרו רק במידה ונדחיתם בוועדת קבלה.

רישום במעון עם ועדת קבלה

לנרשמים לשנת תש"פ ייתכנו וועדות קבלה. בגמר תקופת הרישום ניתן יהיה להתעדכן  בפניה למעון אליו נרשמתם האם מתקיימת וועדת קבלה.

במידה ומתקיימת וועדת קבלה עליכם להגיש את טופס אישור הרשמה למעון שקיבלתם ממנהלת המעון, בצירוף כל הטפסים והתצהירים הנדרשים כפי שמופרטים באתר משרד העבודה, רווחה ושירותים חברתיים (ראו נוהל ועדות קבלה לשנת תש"פ)

שימו לב:

 • קבלת הילד למעון מותנית בהחלטתה של ועדת הקבלה.
 • את טופס הוראת קבע יש להביא למעון רק לאחר אישור קבלה למעון.

להנחיות משרד העבודה, רווחה ושירותים חברתיים בנושא ועדות קבלה לחצו כאן »

פיקוח משרדי ממשלה

פיקוח משרד העבודה, רווחה ושירותים חברתיים
משרד העבודה, רווחה ושירותים חברתיים הינו הגוף המפקח על מעונות היום והמשפחתונים.
משרד העבודה, רווחה ושירותים חברתיים קובע את אוגדן ההנחיות להפעלת מעון יום, קובע את גובה שכ"ל המדורג במעונות ולוח החופשות.

משרד החינוך
משרד החינוך מפקח על כיתות גן המצויות בתוך המעונות. את כיתת הגן מנהלת גננת מוסמכת.
בכיתות הגן עובדים על-פי תכנית חינוכית של משרד החינוך בדומה לתוכנית הקיימת בגנים העירוניים.

משרד הבריאות
מעונות ויצו מבוקרים על ידי משרד הבריאות אשר מטרתו לפקח על ההיגיינה בכיתות ובמטבח המעון מתוך שמירה על בריאותם של ילדינו .

 

פיקוח והדרכה בויצו

מנהלת המחלקה הפדגוגית
אחראית על  פתוח המרכיב הפדגוגי באגף, כולל: פיתוח תכניות פדגוגיות למעונות תוך יצירת מודלים ייחודיים, כתיבת תכניות חינוכיות ותכנים פדגוגיים ייחודיים חדשניים ואטרקטיביים, ניהול מקצועי של מרכזי ההדרכה, יעוץ פדגוגי (סופרוויז'ן) והדרכה למפקחות ומנהלות.

מנהלת המחלקה המנהלית
מרכזת את הנושאים: רכש, תזונה בריאה, בטיחות במעון, בריאות ותברואה ותפעול המעון.

רכזת הדרכה והשתלמויות
אחראית על קידום ההון האנושי באגף – אחריות ליצירת מענים לקידום אנשי האגף ולהתמקצעות בתפקידם, באמצעות השתלמויות,  הנחייה קבוצתית ופרטנית,  קהילות לומדות, קהילות ידע, וכו' וכן הובלת מנהלות מעון, מטפלות ומבשלות לתפקידים נוספים ע"י טיפוח כישורי הדרכה באמצעות ליווי אישי והשתלמויות ספציפיות.

מפקחת המעון
מתווה את הגישה החינוכית ואת  ביטוייה המעשיים בחיי היומיום של המעון. המפקחת מבקרת במעונות באופן סדיר, עורכת תצפיות ומלווה בקביעות את עבודת מנהלת וצוות המעון בהיבט הפדגוגי והתפעולי. במידת הצורך נפגשת המפקחת עם ההורים לשם ייעוץ ופתרון בעיות.

התפיסה החינוכית

מעונות היום של ויצו הינן מסגרות טיפוליות-חינוכיות איכותיות לגיל הרך המספקות סביבה בטוחה, בריאה ומטפחת עבור ילדי המעון

 • דרכי העבודה בויצו מבוססות על הגישה האקולוגית-מערכתית ועל גישה תואמת-התפתחות, הכוללות ידע בתיאוריות התפתחותיות והטמעתן בשגרת החיים במעון.
 • ברוח פילוסופיית הכבוד לילד על-פי מגדה גרבר, אנו בויצו שמים דגש על מתן כבוד לילד ועל פיתוח יחסים קרובים וחמים עם המחנכת-מטפלת במעון, בידיעה שרק כאשר קיימת מחנכת-מטפלת המהווה דמות התקשרות משמעותית עבור הילד, יוכל הילד להיות פנוי להתנסות חקירה ולמידה.

סדר היום במעון

מסגרת סדר היום במעון היא כללית ויש גמישות רבה בהפעלתה בהתאם לצרכיו של כל ילד וילד. סדר יום זה מקנה לילד בטחון ומקל עליו את ההסתגלות לשגרת החיים במעון.

 • קבלה אישית ומשחקי בוקר
 • ארוחת בוקר
 • פעילות מונחית או חופשית בכיתה או בחצר
 • ארוחת צהרים
 • שינה
 • ארוחת מנחה
 • פעילות בפינות המשחק
 • פרידה אישית

הקשר האישי עם ההורים

ויצו מקדמת קשר אישי עם ההורים כחלק מתפישתה החינוכית ומתייחסת אליהם כצרכני המעון בדומה לילדיהם.

 • ויצו מאמינה ששיתוף ההורים ושילובם בנעשה בין כותלי המעון חיוניים למיצוי כל האפשרויות לטיפוח הגדילה וההתפתחות של ילדיהם, בייחוד במקרים של זיהוי התנהגויות ותופעות חריגות אצל הילד אשר עשויות להיות קריטיות לרווחתו.
 • המעון מעודד שיתוף הורים המתבטא בחלופת מידע, בקיום ועד הורים פעיל לכל מעון וביצירת תקשורת טובה בין ההורים לצוות המעון.

התזונה במעונות

במעונות ויצו מוגשות לילדים שלוש ארוחות ביום:

בוקר – בין השעות 8:00-9:00
צהריים – בין השעות 11:30-12:30
שעת מנחה – בין השעות 14:30- 15:30

המזון טרי ומבושל מידי יום ומבוסס על רכיבים בריאים ומזינים והוא מספק 70% מהתצרוכת היומית הנדרשת של ילדכם. לכן, תפריט הארוחות נקבע על ידי דיאטנית מומחית והכנתו במסגרת המעון מאפשרת התאמה לצרכים מיוחדים של הילדים. התפריט תלוי דרך קבע על לוח המודעות לעיונם של ההורים.

היות ונושא האוכל מתקשר לרגשות ולמסורות שונות, רואה ויצו לנכון לשתף את ההורים בתהליך עשייתו ולדווח להם על התפריט ועל נוהלי האכילה.

ההורים מתבקשים טרם כניסת ילדם למעון לפרט במידה וקיימות אצלו רגישויות למאכלים שונים. כאמור, כל שינוי בתפריט של הילד יעשה בידיעת ההורים ובהסכמתם.

תשומת לב מיוחדת מיוחסת בויצו לאכילה בכיתת התינוקות. בהתאם לגיל הילד מוגשים לו סוגי אוכל שונים, וזאת בהתייעצות עם הוריו ועם אחיות טיפת חלב. המזון ניתן לילד בדרך כלל על ידי אותה מטפלת כדי לחזק את הקשר ביניהם, וכן כדי לשמש להורים כתובת קבועה בנוגע להרגליו של ילדם.

משפחת המעון / מבנה המעון

מחנכת-מטפלת
הדמות המרכזית בחיי הילד במעון אשר מניחה את הבסיס הבטוח ממנו הוא יכול להעז ולחקור את סביבתו. המחנכת-מטפלת בויצו מכירה היטב את הילדים שבהשגחתה ויודעת לזהות התנהגויות ופעולות ההולמים הן את קבוצת הגיל והן את אלה של כל אחד מהילדים, ובהתאם לכך לתכנן את הפעילויות בכיתה. במידה ומתעוררת בעיה התנהגותית של ילד או ילדים בקבוצה, היא מטופלת בשיתוף עם ההורים ועם אנשי מקצוע.

מנהלת המעון
אחראית לניהולו הפיזי והטיפולי של המעון ברוח הגישה החינוכית של ויצו. למנהלת אחריות כוללת לכלל התפקוד במעון לרבות תפקוד צוות המעון, הקשר עם ההורים, הקשר עם גורמים בקהילה ויישום המדיניות החינוכית והניהולית של ויצו. המנהלת מכירה כל ילד וכל הורה, דואגת לתת מענה הולם לצורכיהם ומסייעת למחנכות-מטפלות לקיים שגרת חיים תקינה במעון.

מפקחת המעון
מתווה את הגישה החינוכית ואת ביטוייה המעשיים בחיי היומיום של המעון. המפקחת מבקרת במעונות באופן סדיר, עורכת תצפיות ומלווה בקביעות את עבודת מנהלת וצוות המעון בהיבט הפדגוגי והתפעולי. במידת הצורך נפגשת המפקחת עם ההורים לשם ייעוץ ופתרון בעיות.

ממונה מנהלית
הממונה המנהלית אמונה על הפן המנהלי תפעולי של המעון. הממונה המנהלית מבצעת בקרות במעונות הדומות במתכונתן לבקרות שעורך משרד הכלכלה והן מלוות בהדרכות ובהסברים למנהלת המעון.

מטה האגף לגיל הרך
בראש מבנה הארגון עומד מטה האגף לגיל הרך האמון באופן ישיר על פתוח המדיניות הארגונית, תכני ההדרכה והבקרה על היחידות בשטח.


מבנה ארגוני

מטה האגף לגיל הרך

מפקחת המעון

מנהלת המעון

אחראית כיתה

צוות המעון – מחנכת-מטפלת ומבשלת

מעונות בסביבת מקום עבודה

במסגרת הניסיון המתמיד לשיפור מגוון הפעילויות שמציעה ויצו, אנו פועלים בשנים האחרונות לביסוס מודל חדש וגמיש של מסגרות חינוכיות יומיות לילדי העובדים במקומות עבודה מרוכזים.

יתרונו של מעון יום שכזה, המופעל בסמיכות למקום עבודת ההורים, מתבטא בהקניית שקט נפשי ותחושת בטחון גדולה יותר להורים ששוהים בקרבת המעון, ושיכולים לבקר את ילדם גם במהלך שעות היום. גישה הומניסטית זו מכוונת לטפח, להעשיר ולעודד את ההיבטים החברתיים, הרגשיים, היצירתיים והסנסומוטוריים של כל ילד, על פי השלב ההתפתחותי וצרכיו הייחודיים.

התאמת סל השירותים המוצע במעון מותאם לפי צרכי הילד, ההורים ומקום העבודה, ודורש חשיבה חדשנית ויצירת שותפויות עם גורמים נוספים בקהילה. כך, בנוסף לשעות הפעילות הסטנדרטיות במעון, תוצע להורים אפשרות למסגרת של שעות הארכה בימי חול וחופשה.

 • חיפה – רמב"ם בת גלים
 • אשקלון – ביה"ח ברזילי
 • צריפין – המרכז הרפואי אסף הרופא
 • חדרה – המרכז הרפואי הלל יפה
 • צור שלום – רפאל
 • ירושלים – ביה"ח הדסה עין כרם
 • רחובות – מכון ויצמן
 • רחובות –  המרכז לגיל הרך וייץ
 • רחובות מוהליבר
 • תל אביב – איכילוב
 • תל אביב – אוניברסיטת תל אביב
 • באר שבע – אוניברסיטת בן גוריון

חוגים

בשטח המעונות מתקיימות מגוון פעילויות העשרה בשעות הבוקר ואחר הצהריים. בנוסף, מתקיימות סדנאות בתחומים שונים כדוגמת: הרצאות בנושאים הקשורים בהורות ובבישול בריא למשפחה, הצגות, חוגי תנועה, טבע ועוד.

* לפרטים נוספים ולהרשמה אנא פנו למנהלת המעון באזור מגוריכם.

פעילויות קיץ

גם בחודשי הקיץ ממשיכה ויצו להעניק שירות לילדיכם, באמצעות הפעלת פעילויות קיץ חווייתיות. במסגרת הפעילות נהנים הילדים ממגוון פעילויות המותאמות לפי גיל ביניהן: הצגות, סיפורים, התנסויות במים ועוד.

* פעילויות הקיץ מתקיימת בסביבה בטוחה עם צוות מסור ומיומן.

תוכלו לנסות לפנות למעונות אחרים עם מקומות פנויים ולהירשם אליהם.

כן, הרישום יתבצע בתמורה לדמי רישום בסכום שנקבע ע"י משרד העבודה, רווחה ושירותים חברתיים. דמי הרישום מוחזרים רק במקרה שהילד לא התקבל למעון.

המחיר נקבע ע"פ מחירון משרד העבודה, הרווחה ושירותים חברתיים, ובהתאם לבקשה שתוגש. במידה ולא יקבע כל סבסוד ממשרד העבודה, הרווחה ושירותים חברתיים, ישולם מחיר מלא ע"פ המחירון שמוצג בהתאם לתינוק/פעוט.

לא. התעריף המשולם נקבע לפי גילו של הילד בחודש ספטמבר ואינו משתנה לאורך השנה.

הקריטריונים לשנת תש"פ נקבעים על ידי משרד העבודה, רווחה ושירותים חברתיים, בהתאם לנוהל וועדות קבלה. הקריטריונים מפורסמים באתר המשרד, וועדות הקבלה נוהגות על פיהן.

דמי הרישום לשנת תשע"ח נקבעים ע"י משרד העבודה, רווחה ושירותים חברתיים, והם עומדים על 133 ₪ עבור כל ילד ועבור כל מעון אליו אתם נרשמים. יובהר כי דמי הרישום יוחזרו להורים במידה והילד לא יתקבל למעון. דמי הרישום לא יוחזרו להורים במידה והרישום יבוטל על ידי ההורים, לרבות במקרה של ביטול רישום על ידי המשרד בשל רישום כפול למעון.

במקומות מסוימים הביקוש גדול ממספר המקומות במעון ולכן במעונות אלו מתקיימת וועדת קבלה. עליכם לברר עם מנהלת המעון האם תתקיים וועדת קבלה למעון. במידה ותתקיים וועדת קבלה, תקבלו הנחיות מדויקות ממנהלת המעון להמשך פעולה.

לנרשמים לשנת תש"פ – משרד העבודה, רווחה ושירותים חברתיים בודק זכאות להנחה. לנוחיותכם סימולטור של משרד העבודה, רווחה ושירותים חברתיים בו ניתן לחשב זכאותכם: https://apps.moital.gov.il/MeonotSimulator/Default.aspx

לנרשמים לשנת תש"פ – המידע קיים באתר של משרד העבודה, רווחה ושירותים חברתיים, תחת האגף למעונות יום ומשפחתונים. למידע באתר לחצו כאן »

במידה והורה מעוניין לערער על אי קבלת ילדו למעון, עליו למלא טופס השגה ולהעביר למשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים תוך 5 ימים מרגע קבלת ההודעה על אי קבלת הילד למעון בתהאם לפרטי הקשר שנשלחו ע"י ההורה.

את טופס ההשגה יש להגיש לידי מנהלת תחום המעונות המחוזית במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים עם העתק למנהלת המעון, באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת שתפורסם בהמשך באתר המשרד.

טופס ההשגה לשנת הלימודים תש"פ יפורסם בהמשך

הגשת בקשה לדרגה (השתתפות המדינה בשכר לימוד) למשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

במערכת הרישום למעונות היום והמשפחתונים שבאתרי האינטרנט של משרדי הממשלה הרלוונטים, מפורסמים לעיון ציבור ההורים מבחני התמיכה להשתתפות המדינה בעלות שכר לימוד במעון או במשפחתון.

הגשת בקשות והשלמת מסמכים תתאפשר באמצעות הטפסים המקוונים בלבד (טופס בקשה ועדכונט). ניתן למלא טופס בקשה ולצרף מסמכים בעדכונט באמצעות מחשב, טלפון חכם (סמארטפון) או טאבלט. לחצו למידע אודות הרישום המקוון במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

בנוסף, משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים השיק אפליקציה 'רישומעון' לביצוע הרישום המקוון, השלמת מסמכים ולקבלת כל הפרטים בהרשמה למסגרות המוכרות והמפוקחות. האפליקציה זמינה בחנויות האפליקציות של גוגל ואפל וניתן לגשת אליה בקישור: http://economy.gov.il/rishumaon

לא יתאפשר משלוח ערכות הרשמה בדואר והשלמת מסמכים בפקס. מוקד משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים ערוך לסייע בנושא זה בטלפון: 2969*

לאחר אישור קבלה למעון, יש להזדרז ולהגיש את הבקשות לסבסוד – הסבסוד ניתן החל מהחודש  שבו התקבלה הבקשה במלואה ולכל היותר מהחודש שקדם לו. לדוגמא: טופס בקשה מלא שהתקבל עד 31/10/2019 יקנה זכאות על פי מבחני התמיכה רק החל מחודש 9/2019.

שימו לב: כל ההורים, גם המוותרים על דרגה, חייבים להירשם במערכת המקוונת (למלא ולשלוח טופס הרשמה חתום על ידי מנהלת המעון למשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים כמתואר לעיל). לבירורים 2969 *
מערכת לרישום והגשת בקשות לקבלת דרגה (השתתפות המדינה בשכר לימוד) »

מידע לנרשמים לשנת תש"פ:
הגשת בקשה לדרגה במשרד העבודה, רווחה ושירותים חברתיים תתאפשר במהלך חודש אפריל 2019 (מועד מדויק יפורסם על- ידי משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים בהמשך).

לנרשמים לשנת תשע"ט:
נוהל הגשת בקשה לדרגה זהה לשנת תש"פ.

ניתן לברר סטטוס הבקשה והדרגה שנקבעה בקישור:   economy.gov.il/darga

הילדים הם הדבר החשוב ביותר עבורכם ההורים.

חשוב לכם לגדל ילדים עם בטחון עצמי? רוצים לדעת איך ניתן לעודד את ילדכם לעצמאות?

רוצים לדעת כיצד כדאי להתמודד עם תהליכים של מעברים, קשיי שינה, גמילה ועוד?

חייגו עכשיו 6968*

לוגו קול להורה - ייעוץ חינם להורים לגיל הרך. טלפון *6969

הקו פועל בימים ראשון עד חמישי: בשעות הבוקר 10:00-13:00 בשעות הערב 20:00-22:30 הצטרפו לדף הפייסבוק של "קול להורה" פייסבוק

ממש מתחת לאף, בלב הפועם של המעון השכונתי האהוב, תמצאו את ׳ויצו בקהילה׳.
מגוון עשיר של פעילויות פנאי, חינוך וחוויה: חוגים והפעלות, הצגות ושעת סיפור,
משחקיה, צהרונים, הרצאות וסדנאות להורים, ועוד הרבה הרבה דברים טובים.

ילדה בתלבושת שף

לפרטים נוספים, פנו למנהלת המעון
להתראות

הורים יקרים,

אנו מודים לכם שבחרתם להירשם למעונות היום של ויצו.

ההרשמה לשנת הלימודים תש"פ 2019/20 הסתיימה. ההרשמה פתוחה כעת למעונות בהם נותרו מקומות פנויים בלבד. כדי לבצע רישום, עליכם לפנות תחילה למנהלת המעון המבוקש ולוודא מולה כי יש מקומות פנויים בשכבת הגיל של ילדכם ולקבל את אישורה לרישום.

אנא שימו לב להנחיות הבאות:

 1. השלמת תהליך הרישום – הרישום למעונות ויצו מבוצע באופן מקוון במערכת הרישום. השלמת התהליך תיעשה רק לאחר מסירת טפסי הרישום חתומים למנהלת המעון (את טפסי הרישום תקבלו למייל בסיום התהליך. יש להדפיסם, לחתום עליהם ולהגישם למנהלת המעון).
  אם מכל סיבה שהיא לא קיבלתם למייל את טפסי הרישום, אנא לחצו על הכפתור לפי השנה המתאימה להורדתם:
  להורדת הנספחים לשנת תש"פ »
 2. להנחיות להרשמה למעונות היום כפי שפורסמו על-ידי משרד העבודה,  הרווחה והשירותים חברתיים לחצו כאן »

מעוניינים להירשם לשנת הלימודים הנוכחית- תשע"ט 2018/19?

ההרשמה למעונות מתאפשרת על בסיס מקום פנוי בלבד. כדי לבצע רישום עליכם לפנות תחילה למנהלת המעון המבוקש ולוודא כי ההרשמה לשכבת הגיל של ילדכם פתוחה ולקבל את אישורה לרישום

דילוג לתוכן